KONST / Litografier / Färglitografi 15286049
nr 1528 6049
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, numrerad 56/360, daterad 1987. Färglitografi, bildmått: 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 46x54 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:53:41
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
600 kr